Rekrutacja jesienna do KS Sprinterzy.com! Zobacz ośrodki w Warszawie, Krakowie i Gdańsku

0

Ruszamy z naborem do klubu KS Sprinterzy.com! Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, dołącz do jednego z trzech naszych ośrodków. Możliwa jest też współpraca online. Jeśli jesteś pewny dołącz teraz, jeśli nie, zobacz jak wyglądamy od środka w dniu 18 września 2022 podczas Narodowego Dnia Sportu. Klub KS Sprinterzy.com działa w Warszawie na stadionie Agrykoli, oraz w Gdańsku (Zaspa) i Krakowie (Nowa Huta/Strąkowa). Już na ten moment we wszystkich trzech ośrodkach mamy aktywnych 40 zawodników. Jesień to najlepszy moment na decyzję, ponieważ po kilkutygodniowej przerwie wracamy do treningów w dniu 20 października. 

 

Nasze największe klubowe sukcesy to wicemistrzostwo Polski w sztafecie 4x200M (Sezon halowy 2020), oraz brązowy medal w sztafecie 4x400M mix i 4x200M (sezon letni 2021). Indywidualne sukcesy to 7 miejsce Michała Malarka w finale 200 metrów (sezon letni 2022). Trenujemy 4 razy w tygodniu. Założenie klubu to konsekwencja 5 lat (a obecnie już 10 lat) działania portalu Sprinterzy.com, którego zadaniem była popularyzacja lekkoatletyki ze szczególnym akcentem na sprint. Jako pierwszy klub w 2017 roku założył Sebastian Bednarczyk, założyciel portalu, były sprinter, który legitymował się indywidualnymi medalami MP w biegach na 100 i 200 metrów. Obecnie wciąż głównodowodzący portalem Sprinterzy.com, oraz trener w krakowskim ośrodku. Jeszcze na początku istnienia klubu nasz zawodnik, Michał Stano znalazł się w Kadrze Narodowej Bobslei i Skeletonu i dotarł do finału mistrzostw świata juniorów w tej zimowej odsłonie Formuły 1. Współpraca Sprinterzy.com z PZBiS przyniosła w latach 2014-2018 rekrutację 7 zawodników do reprezentacji Polski z czego aż dwóch poleciało na Igrzyska Olimpijskie w Sochi! Aktualnie z uwagi na wiele problemów związku ta współpraca nie jest już tak bogata, ale nasz klub wciąż posiada sekcje bobslei i skeletonu (jest jednym z tylko kilku takich klubów w Polsce!). Łukasz Malanowski, trener ośrodka w Warszawie to jeden z zawodników skeletonu, który ma na koncie zjazd m.in. na najtrudniejszym torze na świecie (Sigulda, Łotwa). Z racji wszech stronnej pasji został on trenerem sprintu w warszawskim ośrodku. Trzeci z naszych trenerów, Mateusz Jakubiak-Lis to z kolei trener, który wyszedł od najmłodszych zawodników (7-12 lat) i był delegatem klubu na wybory w PZBiS (2022). Jako fizjoterapeuta pomógł wielu zawodnikom wyjść z kontuzji i stanowi nasze najważniejsze ogniwo konsultacyjne w tym temacie. Jest trenerem w gdańskim ośrodku.

Powyżej zjazd bobsleistów z logiem naszego portalu (Luty 2015). Wszyscy nasi trenerzy dysponują doświadczeniem w treningu motorycznym związanym z bobslejami i skeletonem. Śmiałków do treningu tej specjalności jest jednak coraz mniej. Ostatnim, który zaliczył zjazdy m.in. w Sankt Moritz był zawodnik KS Sprinterzy.com, Mateusz Lubecki (luty 2021). Wracając ściśle do lekkoatletyki, to tak wyglądają nasze treningi i zespół: 10% teamu Sprinterzy.com

 

 

 

 

Od lewej trenerzy: Sebastian Bednarczyk (Kraków), Mateusz Jakubiak-Lis (Gdańsk) i Łukasz Malanowski (Warszawa)
Radość po wywalczeniu srebrnego medalu na HMP 2020!
W Krakowie współpracujemy z siłownią Crossfit Dekerta, w Gdańsku z Crosscore, a w Warszawie z MGW
Gdańska Zaspa (stadion)

 

 

 

 

 

 

 

Formularz rekrutacyjny dostępny m.in. tutaj: https://forms.gle/2AKBX4KJ2hRJfPEY9

Dołącz do nas wypełniając formularz: https://forms.gle/2AKBX4KJ2hRJfPEY9 W razie pytań, prosimy o kontakt za pomocą adresu email: kontakt@sprinterzy.com lub telefonu 531203158

Odpowiemy każdemu zainteresowanemu, niezależnie od wieku. Prowadzimy też treningi online, dając szanse każdemu zawodnikowi, który mieszka daleko od wymienionych miast. Terminy Sprinterzy.com:

Rekrutacja jesienna: 8 września-18 października

Narodowy Dzień Sportu: 18 września o 11:00

Ostatni mityng gdzie startujemy: 2 października w Gliwicach

Obóz sportowy w Olecku: 26 września-2 października

Sprintcamp na Krecie: 22-29 października

 

Trening szybkości, szybkość, trening szybkości Gdańsk, trening szybkości Kraków, trening szybkości Warszawa, klub lekkoatletyczny, bobsleje, skeleton, lekkoatletyka, trening dla dzieci, trening dla dorosłych, sport masters, rekrutacja, obóz lekkoatletyczny, klub, sprint.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *