Akademia Szybkości AS dla najmłodszych

Fundament pod wybraną dyscyplinę sportu, rozwój szybkości, pomoc w naturalnym rozwoju

Sprinterzy.com to ogólnopolska marka działająca jako portal i klub sportowy.

Największy projekt lekkoatletyczny w Polsce, który został powołany w 2012 roku na gruncie pasji i potrzeby zmian związanych z treningiem. Z dumą obserwujemy, jak wprowadzona przez nas rewolucja szkoleniowa(tak pojmowane są propagowane przez nas metody treningowe) powoli przenika do najlepszych zawodników w kraju.

Nasza rewolucja to metodologia u podnóża której stoi prostota przez którą rozumiemy minimalne obciążenia, które zapewniają maksymalne efekty. Dziesiątki zawodników obserwuje, jak „mniej znaczy więcej”. Zaszczepiamy tą wiedzę także u najmłodszych, których trening ma charakter ogólnorozwojowy (technika, skok, rzut, bieg, mobilność) i jest uporządkowany w formie.

To najlepsze możliwe wprowadzenie pod przyszły rozwój w dowolnej dziedzinie sportu!

Gdybyś chciał skorzystać z natychmiastowego kontaktu zadzwoń do nas:

600 471 213 Magdalena Haszczyc-Król

Jako bazę dla Akademii Szybkości przyjęliśmy Prokocim(ul. Popławskiego 17) gdzie działamy na terenie Szkoły Podstawowej im. J. Piłsudskiego (nr 61).  Jak wygląda to od środka? Poniżej kilka zdjęć z organizowanych dotychczas przez nas treningów dla dzieci, które miały charakter okresowy (letni). Odsyłamy także na nasz nowo założony fanpejdż.

Treningi w Krakowie prowadzą trenerzy: Magdalena Haszczyc-Król i Sebastian Bednarczyk, w przeszłości oboje byli reprezentantami Polski w lekkoatletyce (posiadali medale mistrzostw Polski oraz młodzieżowych mistrzostw Europy) i co najważniejsze, po uzyskaniu wykształcenia pedagogicznego zajęli się praktyką w klubie KS Sprinterzy.com. Na gruncie ich współpracy powstała Akademia Szybkości. Trenujemy we wtorki, środy i czwartki o godz. 16:30. Inne dni i rejony Krakowa są także do omówienia. Wówczas prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy również do Akademii Szybkości w Pruszczu Gdańskim, która powstała w ramach naszej wzorowej współpracy z Mateuszem Jakubiakiem-Lisem (on też stoi na czele naszego ośrodka w Gdańsku, działamy na Zaspie). Więcej o ASach Pruszcza Gdańskiego na stronie facebook 

Dołącz do nas, zapytaj o szczegóły poprzez

531203158 lub kontakt@sprinterzy.com