Junior

Zapoznaj się z ofertą przygotowaną dla dzieci i dołącz do nas! Jeśli Twoje dziecko (a może ono samo czyta ten tekst!) potrzebuje udoskonalić ruch, stworzyć fundament pod wybraną dyscyplinę sportu, rozwinąć szybkość lub wspomóc naturalny rozwój, może dołączyć do tworzonych przez nas grup treningowych. 

Sprinterzy.com to ogólnopolska marka działająca jako portal i klub sportowy. To największy projekt lekkoatletyczny w Polsce, który został powołany w 2012 roku na gruncie pasji i potrzeby zmian związanych z treningiem. Z dumą obserwujemy, jak wprowadzona przez nas rewolucja szkoleniowa(tak pojmowane są propagowane przez nas metody treningowe!) powoli przenika do najlepszych zawodników w kraju. Nasza “rewolucja” to metodologia u podnóża której stoi prostota przez którą rozumiemy minimalne obciążenia, które zapewniają maksymalne efekty. Dziesiątki zawodników obserwuje, jak “mniej znaczy więcej”. Zaszczepiamy tą wiedzę także u najmłodszych, których trening ma charakter ogólnorozwojowy (technika, skok, rzut, bieg, mobilność) i jest starannie uporządkowany w swojej zabawowej formie. To najlepsze możliwe wprowadzenie pod przyszły rozwój w dowolnej dziedzinie sportu.

A teraz do rzeczy! Działamy na krakowskiej ulicy Strąkowej 3A i zarówno tutaj, jak i na Prokocimiu(ul. Popławskiego 17) od drugiego tygodnia września chcemy ruszyć w zupełnie nowej odsłonie, co wiąże się z rekrutacją do dziecięcych grup treningowych. Zostało trochę czasu na zakończenie naboru do naszych grup. Wiek 6-13 lat. Tutaj można się zgłosić klikając na LINK.(na zgłoszenia odpowiemy zaraz po ich pojawieniu się w formularzu). Jak wygląda to od środka? Poniżej kilka zdjęć z organizowanych dotychczas przez nas treningów dla dzieci, które miały charakter okresowy (letni). Teraz startujemy w nowym całorocznym projekcie.

No i zapraszamy do Akademii Szybkości w Pruszczu Gdańskim, która powstała w ramach naszej wzorowej współpracy z Mateuszem Jakubiakiem-Lisem (on też stoi na czele naszego ośrodka w Gdańsku, działamy na Zaspie). Więcej o ASach Pruszcza Gdańskiego na stronie facebook 

Dołącz do nas, zapytaj o szczegóły poprzez

531203158 lub kontakt@sprinterzy.com