Ks Sprinterzy.com

Klub sportowy KS Sprinterzy.com powołaliśmy do życia 13 kwietnia 2017 roku w Krakowie. W 2019 roku otworzyliśmy drugi ośrodek w Warszawie, a w 2021 w Gdańsku. Współpracujemy też z ośrodkiem w Londynie w którym są Polacy i do którego także zapraszamy (podopieczny jednego z naszych redaktorów, Nicklas Baker wystąpił na igrzyskach w Tokio). U podstaw powstania klubu stała idea promocji lekkoatletyki i upowszechniania wiedzy o nowoczesnych metodach treningu. Przyjmujemy do naszego zespołu każdego chcącego zaangażować się zawodnika, niezależnie od miejsca zamieszkania, choć z pewnością bliska odległość do jednego z naszych ośrodków jest zaletą. Jeśli chcesz do nas dołączyć, wypełnij krótki formularz

 

Wiek z jakim przyjmujemy? 8-60 lat. Najstarszy nasz zawodnik, ma 53 lata i jest mistrzem Polski Masters. Najmłodsza zawodniczka ma 8 lat (trenuje rzadziej z uwagi na wiek i brak pośpiechu związany z wczesną specjalizacją). 30 naszych zawodników posiada licencję klubową PZLA, 10 innych zawodników pozostaje niezrzeszonych. Uczestniczymy w rozgrywkach Ligi Lekkoatletycznej, oraz  mistrzostwach Polski.

 

Siedziba naszego klubu mieści się w Krakowie przy ulicy Górników 22/1, 30-816 Kraków. Trenerami w naszych ośrodkach są: w Krakowie Sebastian Bednarczyk, w Warszawie Łukasz Malanowski, a w Gdańsku Mateusz Jakubiak-Lis. Ośrodek krakowski trenuje najczęściej przy ul. Strąkowej 3A, warszawski na stadionie Agrykoli. Trenujemy 4x w tygodniu. W składzie mamy nie tylko sprinterów 60-400 metrów, ale także 800-metrowców, oraz skoczków. Nie zamykamy się przed nikim, w naszej pracy stawiamy na pasję i systematyczność. To często nie czysty talent, a charakter determinuje sukces. Wielokrotnie obserwujemy jak z pozoru przeciętni zawodnicy na skutek wytrwałej pracy osiągają ponadprzeciętne wyniki. Naszym hasłem przewodnim jest: “Nie poddawaj się 5 minut przed cudem”. Dużą rolę odgrywa u nas więc samodyscyplina, wytrwałość i związana z nią wiara w sukces. 

 

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 531203158 (Sebastian Bednarczyk) lub mailowy: kontakt@sprinterzy.com

 

Zarząd klubu KS Sprinterzy.com (z siedzibą w Krakowie): 

Prezes: Sebastian Bednarczyk

Wiceprezes: Magdalena Haszczyc-Król

Sekretarz: Łukasz Malanowski

 

 Nr konta klubowego (NEST BANK): 32 2530 0008 2055 1017 9723 0001 

Na podany numer można wpłacać też różnego rodzaju darowizny, gdzie najważniejszym dla nas wsparciem jest to otrzymywane na rozwój strony. Stworzyliśmy tutaj także system, gdzie ponad 10 fachowych artykułów (z działu “Kompendium Sprintu) jest udostępniana dla Was po dokonaniu dowolnej wpłaty na nasze konto. Aby uzyskać hasło do artykułów, należy zrobić przelew z tytułem “Wspieram” i przesłać nam zdjęcie potwierdzające przelew na adres kontakt@sprinterzy.com lub na fanpejdż. 

 

KS Sprinterzy.com Kraków. Dane do korespondencji:

Ul. Górników 22/1

30-816 Kraków

NIP: 6762530774