Ks Sprinterzy.com

Klub sportowy KS Sprinterzy.com powołaliśmy do życia 13 kwietnia 2017 roku w Krakowie. W 2019 roku otworzyliśmy drugi ośrodek w Warszawie, a w 2020 w Legnicy. Współpracujemy też z ośrodkiem w Londynie w którym są Polacy i do którego także zapraszamy. U podstaw powstania klubu stała idea promocji lekkoatletyki i upowszechniania wiedzy o nowoczesnych metodach treningu. Przyjmujemy do naszego zespołu każdego chcącego zaangażować się zawodnika, niezależnie od miejsca zamieszkania, choć z pewnością bliska odległość do jednego z naszych ośrodków jest zaletą. Jeśli chcesz do nas dołączyć, wypełnij krótki formularz

 

Wiek z jakim przyjmujemy? 8-60 lat. Najstarszy nasz zawodnik, Marek Wideł ma 52 lata i jest mistrzem Polski Masters. Najmłodsza zawodniczka, Tosia ma 8 lat (trenuje rzadziej z uwagi na wiek i brak pośpiechu związany z wczesną specjalizacją). 23 naszych zawodników posiada licencję klubową PZLA, 4 występuję z licencją PZLAM (Masters). 15 innych zawodników pozostaje niezrzeszonych. 

 

Siedziba naszego klubu mieści się w Krakowie przy ulicy Władysława Konopczyńskiego 7A, mieszkanie nr 204, 30-383 Kraków. Trenerem w Krakowie jest Sebastian Bednarczyk, w Warszawie Łukasz Malanowski. Ośrodek krakowski trenuje najczęściej przy ul. Strąkowej 3A, warszawski na stadionie Agrykoli. Trenujemy 4x w tygodniu. W składzie mamy nie tylko sprinterów 60-400 metrów, ale także 800-metrowców, oraz skoczków. Nie zamykamy się przed nikim, w naszej pracy stawiamy na pasję i systematyczność. To często nie czysty talent, a charakter determinuje sukces. Wielokrotnie obserwujemy jak z pozoru przeciętni zawodnicy na skutek wytrwałej pracy osiągają ponadprzeciętne wyniki. Naszym hasłem przewodnim jest: “Nie poddawaj się 5 minut przed cudem”. Dużą rolę odgrywa u nas więc samodyscyplina, wytrwałość i związana z nią wiara w sukces. 

 

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 531203158 (Sebastian Bednarczyk) lub mailowy: kontakt@sprinterzy.com

 

Zarząd klubu KS Sprinterzy.com (z siedzibą w Krakowie): 

Prezes: Sebastian Bednarczyk

Wiceprezes: Izabela Rychlicka

Sekretarz: Szymon Myrta 

 

 Nr konta (NEST BANK): 32 2530 0008 2055 1017 9723 0001