KS Sprinterzy.com rekrutuje zawodników, trenerów i… ma plany na więcej!

Za nami kolejny sezon działalności. Promujemy dyscyplinę setkami artykułów, wpisów itd. Trudno jest docenić ten rodzaj działań, bo jest on całkowicie za darmo. Oprócz tego stworzyliśmy sklep, a w 2017 roku powołaliśmy do życia klub sportowy. Naszym wielkim sukcesem jest wystawienie na ostatnich mistrzostwach Polski aż czterech sztafet, o kilkudziesięciu rekordach życiowych zawodników nie wspominając. Idziemy po więcej, a właściwie to zależy nam na pomnażaniu dobra związanego z rekrutacją i promocją LA. Zapraszamy do zapoznania się naszymi celami.

Nasze cele:

Stworzenie nowych ośrodków szkoleniowych. W tym celu poszukujemy trenerów, nauczycieli lub po prostu sympatyków dyscypliny. Jeśli ktoś ma chęci zmieniać otoczenie, ma też dość sił, żeby zmieniać świat. Nie trzeba być trenerem, trzeba chcieć coś zmienić. Najlepsi trenerzy świata, nie mieli kwalifikacji, jak to sobie niektórzy wyobrażają. Zaczęli od pasji i tego samego wymagamy od ludzi, którzy chcą z nami współpracować. My każdej osobie z wizją, damy narzędzia do tego, żeby nauczył się pracy na metodach, które wykorzystujemy.

-Rekrutacja nowych zawodników. Rozbudowujemy to, co mamy o nowych zawodników. Przychodzą do nas wszyscy, od dzieci, po mastersów, aż po lekarzy. Nie boimy się żadnych wyzwań. Każdemu chcemy dać szansę. Szkolimy za pomocą metod, które w Polsce są wciąż mało znane, ale o których promocję dbamy poprzez rozwój mediów społecznościowych i strony. Pomogliśmy już setkom zawodników. Najlepszą nagrodą jest progres, który obserwują, ale też i radość z odkrycia faktu, że można inaczej, lepiej i skuteczniej.

Rekrutacja dziennikarzy i fotografów. To trudna działka. Umiejętność pisania zdaje się zanikać. Ludzie działający pod natchnieniem wydają się być rzadkością. Z tym większą radością przyjmujemy każdego, kto wykazuje inicjatywę do tego, żeby opisywać lekkoatletykę za pomocą elektronicznego lub prawdziwego pióra (TAK! Nasze artykuły czasami piszemy najpierw na papierze, a potem przelewamy do internetu :)). Nie tylko pisanie jest tu ważne, można próbować też robiąc wywiady i innego rodzaju materiały. Najważniejsze, żebyście czuli się pewnie w tym, co robicie. Szukamy też fotografów z dobrym sprzętem. Dlaczego nie stworzyć platformy z pięknymi zdjęciami? Mamy narzędzia, potrzeba jeszcze żołnierzy.

-nowa działalność promocyjna. Nie zamykamy się tylko w powyższych dziedzinach. Jeśli ktoś ma pomysł na stworzenie czegoś nowego, co może przyciągnąć do dyscypliny, to dlaczego nie? Może ktoś będzie chciał stworzyć mityng lekkoatletyczny, może ktoś czuje się powołany do wyławiania talentów, może ma pomysł na pozyskanie partnerów biznesowych/sponsorów? Jeśli macie jakieś pomysły związane z naszą dyscypliną, zapraszamy do współpracy 🙂

obozy. Ktokolwiek nie słyszał o naszych obozach to kopiując ten link dowie się więcej –>Sprintcamp Szklarska Poręba – YouTube . Nasz najbliższy obóz startuje 25 marca. Po szczegóły zapraszamy telefonicznie 531203158 lub kontakt@sprinterzyc.com.

GDZIE FUNKCJONUJĄ NASZE OŚRODKI?

Kraków. To też miejsce, gdzie mieści się siedziba klubu i centrala dowodzenia. Ośrodkiem dowodzi Sebastian Bednarczyk, założyciel strony i klubu, w przeszłości sprinter (medalista mistrzostw Polski), aktualnie trener i dalej dziennikarz.

-Warszawa. To nasz najliczniejszy ośrodek. Dowodzi nim Łukasz Malanowski, sprinter i trener, z Sebastianem poznał się na Łotwie (obóz skeletonowy), gdzie połączyła ich podobna wizja zmian. Jak więc widać pasja nie ma granic.

-Londyn. To nasz zaprzyjaźniony ośrodek, którym dowodzi Piotr Spas, w przeszłości lekkoatleta, obecnie trener z licznymi sukcesami międzynarodowymi. Ma najdłuższy staż i doświadczenie. Londyn wydaje się być daleko, ale ciągnie tam wielu Polaków, miesiąc temu wylecieli tam na stałe nasi przyjaciele.

-Legnica. Jeśli ktoś jest z południowo-zachodniej Polski, to pomocy może szukać u Krzysztofa Pałkiewicza, byłego lekkoatlety (m.in. płotkarza), który już nie raz otarł się o medal mistrzostw kraju. Podjął się stworzenia nowego ośrodka w środkowej części województwa dolnośląskiego.

Więcej o naszym klubie możecie poczytać tutaj: Ks Sprinterzy.com –

Na końcu zapraszamy do zapoznania się i wypełnienia FORMULARZA rekrutacyjnego, który odczytujemy w każdy wieczór dnia treningowego 😉

https://forms.gle/QZ1GuWmkLm3ThrNn6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.