Rekrutacja do klubu KS Sprinterzy.com. Stwórzmy najszybszy biegowy team w Krakowie!

Zapraszamy do klubu KS Sprinterzy.com, który od trzech już lat funkcjonuje na terenie Krakowa. Mamy w zespole zawodników od 15 do 55 lat. Trenujemy we wtorki, czwartki, soboty i niedzielę, a naszą bazą jest m.in. obiekt położony na ul. Strąkowej 3A. Zrzeszamy zawodników chcących trenować sprinty (60-400 metrów), jak i biegi średnie (800-1500M). Mamy też skoczków w dal. Za podstawę służy nam trening lekkoatletyczny i szybkościowy. Startujemy na zawodach juniorów, seniorów i masters. Naszym największym dotychczasowym sukcesem jest wicemistrzostwo Polski w 2020 roku w sztafecie 4×200 metrów, oraz dwa brązowe medale w sztafetach 4×200 i 4x400mix w 2021 roku. Jeśli wiesz, że możesz stać się szybki i jest to miejsce dla Ciebie, serdecznie zapraszamy!

W celu ułatwienia kontaktu uruchomiliśmy formularz rekrutacyjny dostępny pod adresem:

https://forms.gle/yTRDdums8EfppRDv7

 

Odpowiadamy na każde zgłoszenie. Na przestrzeni lat nauczyliśmy się, że to systematyczność jest matką sukcesu. Resztę zrobi już trener. Nie chcielibyśmy nikogo pominąć. Jeśli macie przejawiające talent dzieciaki, jeśli znacie kogoś i możecie mu nas polecić, lub najlepiej jeśli sami macie motywację, żeby spróbować niezależnie od wieku, warto podjąć wyzwanie! Lekkoatletyka to „Królowa Sportu” między innymi dlatego, że wszechstronnie oddziałuje na rozwój człowieka, kształtując jego ruch. To od lekkoatletyki powinna zaczynać się większość przygód związanych z jakimkolwiek sportem.

Trenerem w KS Sprinterzy.com jest 31-letni Sebastian Bednarczyk, w przeszłości m.in. lekkoatletyczny mistrz Polski w drużynie oraz wicemistrz kraju na 100M, uczestnik m.in. Młodzieżowych Mistrzostw Europy, absolwent wychowania fizycznego w Katowicach i Krakowie, założyciel Sprinterzy.com.