Można nas wspierać. 1% dla Sprinterzy.com. Nie pozostaniemy dłużni

1%✅ Co roku zachęcamy, aby przekazanie 1% podatku było jednorazowym wsparciem dla naszej działalności w skali roku. Sprinterzym.com to szeroki projekt, dzięki któremu możemy rozwijać zarówno lekkoatletykę, jak i siebie. Dziękujemy tym, którzy o nas pamiętają i chcą w jakiś sposób wesprzeć. Poniżej krótkie zestawienie tego jak wygląda nasza działalność:

✔️Prowadzenie portalu internetowego i mediów społecznościowych
✔️Prowadzenie sklepu internetowego (befaster.cupsell.pl)
✔️Prowadzenie klubu sportowego KS Sprinterzy.com (https://sprinterzy.com/ks-sprinterzy-com/)
✔️Innowacje czyli tworzenie nowych platform promocji i edukacji związanych z treningiem (www.youngolive.com), tworzenie nowych ośrodków szkolenia
✔️Relacjonowanie zawodów, organizacja obozów, rekrutacja, organizowanie wydarzeń promocyjnych jak np. Narodowy Dzień Sportu czy zawodniczych (BL)

Powyższe zestawienie to fragment większej układanki, za którą kryje się sporo pracy. Każda dodatkowa złotówka na naszym koncie to finansowanie działań związanych z lekkoatletyką. Przeznaczamy to na działalność szkoleniową, promocyjną, zakup sprzętu, czy biletów na zawody.

Sprinterzy.com na przestrzeni lat pomogli wielu osobom: dostać się do kadry bobslei i skeletonu, a potem spełnić choćby marzenia o wyjeździe na igrzyska, dostać się do kadry lekkoatletycznej, dzięki nagłaśnianiu wielu problemów udało się odszukać np zagubione młoty, czy pomóc komuś z kwalifikacją, zebrać pieniądze na rehabilitację zawodników, czy odbudowanie biznesu czy pomoc w projekcie. Dzięki nam wielu zawodników dało sobie jeszcze jedną szansę na powrót, wielu też dostało impuls do zmian treningowych, niektórzy wprost odkryli w sobie nową pasję (…). Sprinterów mogłoby nie być, moglibyśmy się skupić na mniej angażujących rolach, wcale nie pisać o wynikach, newsach, a tylko prowadzić działalność biznesową, skoncentrowaną na jednym tylko aspekcie np. treningach. Tak nie jest. Nie znikamy, jak inne portale, które po kilku miesiącach lub latach zapału, rozpływają się w odmętach internetu. Trzyma nas pasja, ale nie ma co ukrywać także Wasza pomoc lub chęć angażowania się w nasze projekty. Za nami 9 lat istnienia i kolejnych wiele lat pracy i współdzielenia pasji. Portal zmieniał się na przestrzeni lat wsłuchując się m.in. w głosy krytyki. Nie był i nie będzie wolny od błędów, ale będzie starał się rozwijać najlepiej jak można i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom innych.

Jeśli ktoś chciałby nas wesprzeć inaczej, niż przez 1%, także zachęcamy np. poprzez wpłatę darowizny na konto stowarzyszenia: NEST BANK: 32 2530 0008 2055 1017 9723 0001

Dziękujemy!

Sebastian Bednarczyk (redaktor naczelny Sprinterzycom)

Jak za darmo pomóc? Wypełnij własne sprawozdanie lub wyślij maila do swojego księgowego z informacją o przekazaniu 1% na sprinterzy.com. Nie wiesz co napisać ?? Żaden problem, poniżej masz gotowca ?

„Proszę o umieszczenie w moim rocznym sprawozdaniu PIT, danych dotyczących przekazania 1% dochodu.” (Dane ze zdjęcia) lub:

Podczas wypełniania formularz PIT wpisz KRS: 0000270261 oraz poniższy cel szczegółowy: SPRINTERZY.COM KRAKÓW 4285

Pozdrawiamy. Jednocześnie jeśli ktoś chciałby się zaangażować w powyższą pomoc i być dodanym do naszych prywatnych grup (nowinki treningowe, działalność klubu itd), oraz otrzymać nasze gadżety, prosimy o wiadomość fb lub maila (kontakt@sprinterzy.com). To taka nasza forma rewanżu 🙂